12 مدل از بهترین کاندوم تاخیری در ایران【مارک خوب بازار】2022 | asilbekharid

این کاندوم ها دقیقا جزء بهترین کاندوم های تاخیری در داروخانه هم به حساب میان و معمولا بخاطر طرفداران زیادی که دارند در بیشتر داروخانه معتبر موجود است. همچنین ماده تاخیری بکار رفته در این کاندوم، تاخیر مضاعفی ایجاد می‌کند و بیشترین کنترل در انزال را دارد. این کاندوم تاخیری کاپوت، در گروه بهترین کاندوم تاخیری در بازار ایران به حساب می‌آید.

بهترین کاندوم تاخیری در بازار ایران

از آن جایی که کاندوم تاخیری جنسینگ کدکس سه لایه است، پس استقامت بسیار بالایی دارد و هرگز پاره نمی شود. همین مسئله کمک می کند تا شما بتوانید به عنوان بهترین کاندوم تاخیری به آن اعتماد کنید. یکی از بهترین کاندوم خاردار موجود در بازار کاندوم کدکس مدل ماتادور است که حاوی ماده تاخیری موثر و دارای خارها و حلقه‌های متعدد و شیارهای منظم است و به تحریک جنسی بیشتر و افزایش لذت جنسی کمک می‌کند. این محصول با رایحه مطبوع، دارای نوک ذخیره برای امنیت بیش‌تر رابطه است و در پیشگیری از بیماریهای مقاربتی و بارداری ناخواسته موثر است. به همین دلیل امروز قصد داریم تجربه چندین سال خود در فروش اینترنتی کاندوم را در اختیار شما بگذاریم. کاندوم تاخیری ۴۵ دقیقه کاپوت یکی دیگر از بهترین کاندوم های تاخیری است که توسط برند خوش نام و معتبر کاپوت ساخته شده و به کمک آن می توان یک رابطه با کیفیت و طولانی مدت را تجربه کرد.

آنها با افزایش اصطکاک برای پوشنده کار می‌کنند و در نتیجه به تشدید حس اطراف آلت تناسلی کمک می‌کنند، اما به همین جا ختم نمی‌شود، بافت افزوده شده کاندوم‌های آجدار همچنین به شریک شما تحریک بیشتری می‌دهد. علاوه بر این ، قرار دادن کاندوم بر روی آلت تناسلی ممکن است بخشی از پیشگویی در حین رابطه جنسی باشد. پارگی می تواند از اصطکاک بیش از حد در هنگام رابطه جنسی رخ دهد . برای جلوگیری از این ، به اندازه کافی از روان کننده استفاده کنید ، و دوباره تمیز کنید – در صورت لزوم – برای استفاده از روان کننده اضافی. برای افزایش کارایی و اطمینان از پیشگیری دائمی از بارداری می توان از کاندوم در ترکیب با روش دیگری برای جلوگیری از بارداری استفاده کرد. از جمله محبوب ترین وسایل پیشگیری از بارداری که با کاندوم استفاده می شود ، قرص های جلوگیری از بارداری و همچنین داروهای ضد بارداری موضعی است که به وجود یک اسپرم کش متکی هستند.

کاندوم خاردار چرچیلز مدل Ribbed And Dotted

12 مدل از بهترین کاندوم تاخیری در ایران【مارک خوب بازار】2022 | asilbekharid روش اول خرید کاندوم خاردار از داروخانه با قیمت نسبتا بالاتر بهترین کاندوم تاخیری است. و روش دوم خرید به صورت اینترنتی از فروشگاه های معتبر با قیمت رقابتی است! ما در فروشگاه خود شما را با انواع کاندوم خاردار کدکس و کاپوت آشنا خواهیم کرد. کاندوم‌ خاردار بسته به اینکه برجستگی‌های موجود بر روی سطح آن کوچک باشد یا بزرگ به دو دسته کلی تقسیم می‌شود. کاندوم‌های خاردار کوچک برجستگی‌های بسیار ریزی دارد که اغلب مشاهده آن با چشم چندان ساده نیست و بیشتر از طریق لمس کردن می‌توان وجود خارها را احساس کرد. اما کاندوم‌های خاردار درشت برجستگی‌های سبتا بزرگی دارد که حتی با چشم هم به سادگی قابل رؤیت است.

  • همچنین انتخاب این نوع کاندوم، برای افزایش لذت خانم هایی که خیلی دیر به ارگاسم می رسند و یا تجربه زایمان طبیعی دارند، بسیار مناسب است.
  • نحوه استفاده کاندوم خاردار هیچ تفاوتی با نمونه‌های دیگر کاندوم ندارد.
  • همیشه از یک روان کننده با پایه آب یا سیلیکون همراه با کاندوم لاتکس استفاده کنید.
  • تنها باید در زمان نزدیکی از حرکات ناگهانی اجتناب کرد تا باعث ایجاد درد و آسیب به اندام جنسی نشود.