10 بهترین اسکیپ روم بوکان بهترینو اسفند 1401 | allescape

ممکن است این بازی‌ها اصلا سخت نباشند یا با یک ویدیوی کوتاه طرف باشیم که حتی کل فرایند حل معماها را در اختیارمان قرار اتاق فرار ترسناک کرج نمی‌دهند. اما در واقع این گزینه برای علاقه‌مندان اتاق فرار نیست؛ بلکه بازیگران تنها برای تاثیرگذاری حضور دارند نه تجربه‌ی اسکیپ روم. این چالش‌ها معمولا برای جلب توجه مخاطبان در اتاق فرار ایجاد می‌شوند و در صورتی که به طور کلی پیامی از اتاق فرار هم انتشار دهند بسیار خوب است. اما اگر به دنبال یک برنامه‌ی تلوزیونی ایرانی هستید که با محوریت اتاق فرار ساخته شده باشد، می‌توانید به تماشای «بازیمون» بپردازید. اگر تجربه بازی کردن در اتاق فرارهای تهران را دارید، در بخش نظرات، تجربیات خود را با ما و دیگر کاربران کجارو به اشتراک بگذارید.

  • جالب است بدانید که مفهوم و محبوبیت اتاق فرار به گذشته‌های دور بازمی‌گردد.
  • ما تقریبا ۵ سال میشود که فروش مستقیم قفل های اسکیپ روم با برندهای معتبر را انجام میدهیم.
  • از دیگر انواع قفل های اتاق فرار می توان به قفل های دیجیتال اشاره نمود که استفاده از آنها با محدودیت هایی در تعداد دفعات وارد کردن رمز اشتباه روبرو می باشد.
  • پرتال‌ها هم به همین راحتی به شما اجازه‌ی عبور نمی‌دهند و باید پازل‌های موجود در آن‌ها را حل کنید تا بتوانید وارد منطقه‌ی بعدی بشوید.

در این بازی مهیج باید بتوانید با حل کردن معماهای مختلف از اتاق های عجیب و غریب هتل نجات پیدا کنید. گرافیک این بازی از نقاشی هایی به سبک کلاسیک و دستی تشکیل شده و پیشنهاد می کنیم تجربه آن را از دست ندهید. اگر تجربه بازی در ترسناک ترین اتاق فرارهای اروپا را داشته باشید، قطعا با نوع خاصی از قفل ها مواجه شده اید که مغناطیسی می باشید.

بهترین اتاق فرارهای جنوب تهران

10 بهترین اسکیپ روم بوکان بهترینو اسفند 1401 | allescape این بازی‌ها هیچ وقت ما را خسته نمی‌کنند زیرا به قدری در ذهنمان رسوخ کرده‌اند که تا زمانی راهی برای فرار پیدا نکنیم از آن دل نخواهیم کَند. بازی‌های اتاق فرار در بین کاربران اندروید و آی او اس به دلیل هیجان انگیز بودن، ماجراجویی و ماهیت ترسناکشان بسیار محبوب بوده و تعدادشان نیز زیاد است. پس اگر شما هم دوست دارید از یک اتاق فرار که پر از موجودات عجیب و غریب است خود را نجات دهید، در این بررسی به شما 15 بازی اتاق فرار برای اندروید و آی او اس را معرفی می‌کنیم. به عنوان یکی دیگر از بازی های اتاق فرار برای موبایل اندروید و ios می توان به Escape If You Can 5 اشاره کرد.

سبک سناریو و فرم این اتاق فرار، بیشتر شبیه به داستان‌های خاطره‌انگیر شرلوک هولمز است، پس اگر این سریال را دیده باشید، احتمالا روند بازی برای شما جذاب‌تر هم می‌شود. سیر داستان این بازی که در ادامه مختصری از آن را برای شما بازگو می‌کنیم، در دهه 40 پیش می‌رود. دیگر اتاق فرار کیش به نام گنجینه سرزمین گمشده واقع در تم پارک آبی اوشن است.

اتاق فرار پنهان شده در سایه

اگر تیم بازیگران معروف کمدی در این بازی برنده شوند، می‌توانند تا ۱۵۰ هزار دلار برای بچه‌های بدشانس در سراسر جهان دریافت کنند. در غیر این صورت، استاد بازی جک بلک از این پول برای خرید یک لامبورگینی ۱۹۹۱ که به آن علاقه‌مند شده استفاده خواهد کرد. شما در این بازی در یک فضایی از پیش آماده شده قرار خواهید گرفت و باید به هدف مشخص شده آن اتاق در زمان مشخص برسید و در نهایت فرار کنید.