وردپرس چیست و چه کاربردی دارد؟ ️ سایت ساز WordPress | theme-market

در حال حاضر، بیش از ۵۰۰۰۰ مجله خبری تم مارکت رایگان وردپرس و ۵۰۰۰ قالب رایگان وردپرس و همچنین تعداد زیادی گزینه پیشرفته و پرمیوم وجود دارد. حال که می‌دانیم وردپرس چیست و چگونه کار می‌کند، اشاره کردیم که، سامانه مدیریت محتوا ی وردپرس، یک نرم افزار open source بر پایه php می باشد. پس در حالت عادی برای وردپرس باید هاست های برپایه لینوکس تهیه کرد. طی سال‌های اخیر ، برخی از هاستینگ های ایران و جهان دست به بهینه سازی هاست‌های خود مختص وردپرس زده‌اند و فضای میزبانی اختصاصی وردپرس تهیه کرده‌اند.

چرا آموزش طراحی قالب وردپرس؟

پس از سفارشی سازی ظاهر سایت خود کار به همین جا ختم نشده و قادر خواهید بود تا هر نوع بخش دیگری را به وردپرس برای موارد گوناگون اضافه کنید که در این صورت پلاگین های وردپرس و یا همان افزونه وردپرس به شما کمک خواهند کرد. افزونه وردپرس را می توان به عنوان بسته های نرم افزاری کوچکتر در وردپرس در نظر گرفت که با قرارگیری در وردپرس به عنوان یک مکمل عمل کرده و با برنامه‌نویسی خاصی که روی آن ها صورت گرفته است وظیفه خاصی را انجام می‌دهند. برای دسترسی به مخزن قالب های وردپرس می توانید به آدرس wordpress.org/themes مراجعه کنید. در انتشار محتوا در سایت وردپرسی‌تان محدودیتی در استفاده و انتشار محتواهای مختلف نظیر متن، ویدیو و تصاویر نخواهید داشت. در دنیای امروز برای جلب توجه کاربران باید از پلتفرمی استفاده کنید که به شما در خلاقیت آزادی بدهد.

WordPress – Website Builder‏

البته کسانی که به صورت فنی با وردپرس آشنایی داشته باشند، می‌دانند که مسائل دیگری نیز وجود دارد که با استفاده از آن‌ها می‌توان از قابلیت انعطاف پذیری مناسبی که در وردپرس وجود دارد استفاده کرد. این شبیه ساز برای کار با وردپرس قبل از اتمام طراحی و آزمون و خطا و همچنین در مواردی برای یادگیری هستش. بدین صورت که نیاز به هاست و دامنه ندارید و بعد از اتمام طراحی سایتتون سایت رو به هاست منتقل کنید. اما رفع مشکل به این معنی نیست که آن را یک سیستم غیرایمن تلقی کنید.

http://asusmag.ir

شما پس از ثبت نام، به کل محتوای دوره و خدمات آن دسترسی خواهید داشت. اما اگر وردپرس و قالب و پلاگین ها را آپدیت نگه دارید نیازی نیست نگران امنیت باشید. از همه مهمتر اینکه سیستمی با این همه قابلیت و کارایی به صورت کاملا رایگان در اختیار شماست.

  • شرکت بازرگانی و مهندسی آراز فخر آذر، به پشتوانه بیش از ده سال تجربه و سابقه درخشان در صنعت بعنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان قطعات صنعتی هیدرولیک و پنوماتیک و پمپ های دیافراگمی گام موثری…
  • اگر ویدیو های آموزش وردپرس رایگان بالا را جلسه به جلسه ببینید این مرحله را براحتی در کمتر از یک هفته میتوانید یادبگیرید و لذت ببرید.
  • دامین همان آدرس سایت شماست و شما باید یک نام را بعنوان آدرس وبسایت خود انتخاب نمایید و آن را به ثبت برسانید.
  • از این ‌رو است که اکثر مجموعه‌ها به‌دنبال داشتن وب ‌سایتی مناسب هستند.

هر چه تعداد استفاده کننده یک سیستم بیشتر باشند طبیعتا عیب ها و ایرادات سریعتر مشخص و رفع می شوند و با یک سیستم پایدارتر و ایمن تر روبرو خواهید بود. فهرست کامل آموزش ها را می توانید در پایین صفحه هر یک از جلسات ببینید. سایت WordPress.org بخشی از شرکت Automattic است که هیچ سود مالی برای آن‌ها ندارد.

طراحی سایت وردپرسی schneidenglobal