مشاوره مالیاتی ️ مشاوره حضوری و تلفنی به صورت حرفه ای رایان محاسبان | تکس مپ

بسیاری از مشکلاتی که یک شرکت در زمینه پرداخت مالیات با آن مواجه می‌شود، ناشی از تکمیل اشتباه اظهارنامه مالیاتی است. مشاوره مالیاتی اصناف به شما کمک می کند تا به صورت تخصصی در مورد میزان مالیات کسب و کار خود مشورت دریافت کنید و با راهکار های عملی هر چه بهتر امور مالیاتی خود را سامان ببخشید. برای دریافت مشاوره مالیاتی رایگان به صفحه سایت در قسمت تماس با ما بروید و از طریق راه های ارتباطی موجود با ما تماس بگیرید. بله طبق ماده 17 قانون مالیات بر ارزش افزوده حتی مواردی هم که در این زمینه در هنگام ورود مالیات ارزش افزوده برایش پرداخت شود، به عنوان مالیات اضافه پرداختی برگشت داده میشود.

انجام کلیه امور مالیاتی و حسابداری

مشاوران مالیاتی در رایان محاسبان متخصصانی هستند که در قانون مالیات و مشاوره مالی تخصص بالایی دارند و در مورد اظهارنامه مالیات بر درآمد و طیف وسیعی از مسائل مالی از جمله مالیات بر اعتماد، دارایی و بازنشستگی به مشتریان مشاوره می‌دهند. یکی از خدمات متنوع رایان محاسبان برای شرکت‌ها و افراد مختلف، ارائه مشاوره مالیاتی و اصلاح رویه و حساب‌های حسابداری است. با توجه به ضرورت و اهمیت رسیدگی به وضعیت مالی کسب و کارهای مختلف، واضح است که ایجاد نظم و انضباط مالی در هر شغل خصوصی یا دولتی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. مشاوران مالیاتی از تمامی قوانین، آئین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های کشور مطلع هستند و با دانش و تخصص کافی در کاهش مالیات و انجام دقیق امور مالیاتی به شرکت‌ها و موسسات در کسب و کارهای مختلف کمک می‌کنند.

خاطر نشان کنیم که پارستکس در زمینه خدمات مالیاتی نظیر مشاوره ، وکالت و پشتیبانی فعالیت می کند. این موسسه متشکل از کارمندان بازنشسته امور مالیاتی و حسابداران خبره کشوری می باشد. بله قراردادهایی که بین مودی و موسسه مشاوره مالیاتی بسته می‌شود، مدت دار است و با توجه به پرونده مالیاتی و شرایط آن، مدت قرارداد متغیر است. به عنوان مثال اگر شما به عنوان مودی مالیاتی به یک مشکل برخورده‌اید که زمان ندارید و می‌خواهید در اسرع وقت مشکل خود را با مشاور در میان بگذارید، مشاوره تلفنی راه حل بهتری است و نیازی نیست شما زمانی را برای دریافت پاسخ مشکل، صرف کنید.

مشاوره مالیات مشاغل به صورت علی الرس

در صورت استفاده از مشاوره های مالیاتی مناسب، تمامی قراردادها و دفاتر و صورت های مالی شرکت ها به درست شکل ممکن تنظیم و بسته خواهند شد و در اداره مالیات هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت. همچنین از معافیت های مالیاتی و تخفیفات دولتی در زمان درست خود آگاهی پیدا خواهید کرد. اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند برای حل مشکلات مالیاتی و پیدا کردن پاسخ برای سوالات مالیاتی خود می توانند مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنند. یکی از روش های همکاری با مشاور مالیاتی به طور دورکاری ، مشاوره مالیاتی تلفنی است که هزینه کمتری نسبت به حضوری دارد. فقط کافی است یک مشاور مالیاتی در کنار خود داشته باشید و زمانی که نیاز مالیاتی دارید با او تماس حاصل کنید و مشاوره مالیاتی تلفنی دریافت کنید. فعالان اقتصادی و واحد های تجاری به دو گروه تقسیم می شوند که همان اشخاص حقیقی یا اشخاص حقوقی هستند.

  • یک مشاور مالیاتی با طرح لایحه اعتراضی دقیق به سازمان امور مالیاتی، می‌تواند در زمینه کاهش مبلغ مالیات تعیین‌شده نقش اساسی ایفا کند.
  • مشاوره مالیاتی حضوری نسبت به سایر روش های دریافت مشاوره هزینه بیشتری دارد و قبل از قرارداد باید میزان و نحوه حضور در مجموعه طی بازه های زمانی به توافق طرفین برسد.
  • بله، می توانید با تعیین وقت قبلی از مشاوره با مشاورین خبره مالیاتی این موسسه استفاده کنید.
  • اگر شما به دنبال مشاوره مالیاتی هستید و یا یک مشکل مالیاتی برایتان پیش آمده حتما به نکاتی که کانون مشاوران مالیاتی پارستکس در این محتوا فراهم کرده توجه کنید.
با توجه به دو تفاوت قبلی وکیل دعاویمالیاتی و حسابدار، یکی از مهم ترین تفاوت های دیگر آنها نیز مشخص می گردد. بنابراین، همان گونه که ملاحظه می شود، پرداخت مالیات، منجر به کاهش درآمد و به دنبال آن، سود فعالیت تجاری یک تاجر حقیقی یا حقوقی می گردد که مسلما مطلوب این اشخاص نمی باشد. به همین دلیل، اشخاصی که ملزم به پرداخت مالیات بوده یا همان مودیان مالیاتی، همواره به دنبال یافتن راه های قانونی بوده که با استفاده از این راه ها و روش ها، بدون ارتکاب جرم فرار مالیاتی، مالیات پرداختی خود به دولت را تا حد امکان، کاهش دهند. مشاور مالیاتی، صورت‌های مالی شرکت را به شفاف‌ترین و دقیق‌ترین شکل ممکن تدوین می‌کند.

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی چقدر است؟

مشاوره مالیاتی ️ مشاوره حضوری و تلفنی به صورت حرفه ای رایان محاسبان | تکس مپ