سیستم حضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت | مجله حضور و غیاب

این دستگاه برای اولین بار در سال 1888 میلادی توسط فردی در شهر نیویورک ابداع شد که البته روش کار دستگاه اولیه با دستگاه‌های مجهز امروزی تفاوت‌های بسیاری داشت. تمامی شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ نیاز به نیروی کاری ماهر و منظم دارند به همین دلیل باید راهی برای نظارت و کنترل تردد کارکنانشان پیدا کنند. زمانی که اعضای یک گروه به دلیل عدم وجود دستگاه ساعت زنی از مدت زمان حضور و فعالیت خود و دیگر اعضا مطمئن نیستند اختلاف های بسیاری سر حقوق دستمزدی خواهد بود.

  • نرم افزار حضور و غیاب نیز از عوامل موثر در قیمت سیستم کنترل تردد است.
  • اگر مطابقت وجود داشت، حضور کارمند ثبت شده و با سرور حضور و غیاب هماهنگ می‌شود.
  • یک تیم استارتاپی متشکل از چهار شرکت با شرکتی که دارای 300 پرسنل می باشد، قطعا دستگاه حضور و غیاب یکسانی نخواهند داشت.
  • فناوری بیومتریک بهترین راه شناسایی بر اساس خصوصیات فردی محسوب می شود.
  • تمام داده هایی که از طریق گیت های کنترل تردد و دستگاه های مربوطه دریافت می شود، بلافاصله به نرم افزار مرتبط با آن منتقل شده و از این طریق شکل یکپارچه ای برای سیستم های حقوق و دستمزد ایجاد می شود.

ثبات در ردیابی زمان کارمندان و توانایی تهیه فوری حضور و غیاب هر کارمند از سیستم مدیریت زمان می تواند بهترین راه حل برای محافظت از شرکت شما در زمان ممیزی باشد. کارکنان یکی از منابع کلیدی یک سازمان و حیاتی ترین منبع نوآوری و رشد کسب و کار در آینده هستند. به همین دلیل است که ردیابی زمان حضور و غیاب کارمندان می تواند تأثیر زیادی در نتیجه داشته باشد. از سویی دیگر چون تمام این امر بصورت اتوماتیک و سیستمی انجام می شود پرسنل از این امر خرسند هستند که خطایی در پرداخت ها انجام نمی شود.

سخت افزار های مرتبط

رمزینه سنتر با بیش از یک دهه فعالیت در عرصه پخش عمده محصولات اتوماسیون حضور و غیابسعی در ارائه یک معامله سالم را دارد. کلیه دستگاه‌های شرکت نانوتایم، از لحظه خرید به مدت یکسال دارای گارانتی و خدمات پشتیبانی رایگان است. ضمن اینکه خدمات نصب و راه اندازی دستگاه در شهر اصفهان و شهرهای دارای نمایندگی رایگان بوده و از جلسه آموزشی رایگان بهرمند خواهند شد. سلام و وقت بخیر امکان اضافه شدن قابلیت تشخیص اثرانگشت تقلبی از طریق به روز رسانی Firmware امکان پذیر نیست. ین دستگاه در محیط های داخلی قابل استفاده است و با کمترین تاخیر افرادی را که در مقابل دوربین آن قرار می گیرند شناسایی خواهد کرد. همچنین این مدل بصورت پیش فرض مجهز به ماژول WiFi و رله درب بازکن می باشد.

امروزه کمتر کسی حاضر می‌شود خریدی بدون گارانتی و خدمات پس از فروش انجام دهد. خدمات پس از فروش می‌تواند دغدغه‌ی شما را در مشکلات و مسایلی که گاها بعد از نصب و استفاده دستگاه برایتان پیش می‌آید را بدون دغدغه حل کند. بی‌تردید ساعت حضور و غیاب که برای کسب و کارهای کوچک کاربرد دارد برای یک شرکت و سازمان بزرگ مناسب نیست. چرا که این دو نوع سازمان از نظر تعداد پرسنل و تعدد ترددها با هم متفاوت هستند.

سیستم حضور و غیاب دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت | مجله حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب تشخیص اثر انگشت، با ارائه راهکار مبتنی بر ویژگی های بیومتریک افراد درصد خطای بسیار پایینی در شناسایی آن ها دارد. به همین خاطر از این دستگاه در سازمان ها و ادارات مختلفی استفاده می شود. دستگاه های حضور و غیاب همانطور که در مطالب فوق ذکر شد علاوه بر سخت افزار به یک نرم افزار نیز احتیاج دارند. این نرم افزار بر روی کامپیوتر قابل نصب است و برای مشاهده تردد افراد در انتهای ماه کاری جهت بررسی های مورد نیاز طراحی شده است.

دستگاه حضور و غیاب بتا مدل 2205