جاکفشی کلاسیک سه درب قهوه ای سوخته ونگه نابی مد-سیب چوب

با توجه به مقاومت بالا و قیمت ارزان ام دی اف، استفاده از آنها در تولید جا کفشی کاربرد زیادی پیدا کرده است. در جاکفشی سنتی با مشاهده نمای کلی جاکفشی به یاد وسایل چوبی قدیمی می افتیم. این جاکفشی ها نه تزیینات پر زرق و برق جاکفشی های سلطنتی را دارند و نه آنقدر ساده و هندسی اند که بگوییم با یک جاکفشی مدرن طرفیم. در واقع لبه های خمیده و منحنی و بعضا خراطی شده این جا کفشی ها به علاوه رنگ های گرم یک دست آنها تصویری دلپذیر از گذشته ها را به خاطر می آورد. تصویری که در خانه های قدیمی ها و پدر بزرگ و مادر بزرگ های مان دیده ایم.

کوسن برای مبل قهوه ای (انواع کوسن مبل قهوه ای تیره و روشن)

جاکفشی کلاسیک سه درب قهوه ای سوخته ونگه نابی مد-سیب چوب

علاوه براین، انتخاب جاکفشی ایستاده و جادار یکی از گزینه های بسیار عالی برای محیط هایی می باشد که با مشکل کمبود فضا مواجه هستند. در ادامه مجله مبلمان و سرویس چوب دکونیوز بیش از 50 مدل جا کفشی مدرن، جاکفشی آینه دار، جاکفشی نشیمن دار، آپارتمانی، ام دی اف، بزرگ و بلند و جادار، جاکفشی با جالباسی توکار و رو کار و مدرن و جاکفشی دیواری کلاسیک را ارائه خواهد داد. جاکفشی یکی از وسایلی است که امروزه با پیشرفت متریال و ابزارها، در ابعاد و اندازه متنوع، با طرح‌ و مدل‌های گوناگون ساخته می‌شود. هر خانه‌ای می‌تواند متناسب با دکوراسیون و فضای موجود بهترین جاکفشی را در منزل خود داشته باشند. یکی از جدیدترین مدل‌ها، جاکفشی دیواری است که برای خانه‌های آپارتمانی و کوچک بسیار کاربردی است. جاکفشی دیواری در طرح و رنگ‌های متفاوتی ساخته و به دیوار نصب می‌شود، که با توجه به ارتفاع زیاد و دارا بودن طبقه‌های فراوان تعداد زیادی کفش در آن قرار می‌گیرد.

جاکفشی و جالباسی‌های مدرن معمولا برای فضاهای کوچک و با سبک‌هایی متنوع طراحی می‌شوند. جاکفشی سه پله کلاسیک (رنگی) از جنس لترون می باشد و به صورت دست ساز تولید و رنگ آمیزی (سفید استخوانی و طلایی) تولید و عرضه میشود این محصول بسیار جادار و به سبک کلاسیک تولید شده پایه های این محصول جنس پلاستیکی مقاوم میباشد. یکی از مدلهای جالب برای ساخت جا کفشی، این است که آن را به صورت قفسه ای بسازید.

در زندگی امروزه که خانه ها کوچک شده اند و آپارتمان نشینی زیاد شده است باید از فضا به صورت بهینه استفاده کرد و به همین دلیل مدل جا کفشی ایستاده بسیار مناسب است. قیمت جاکفشی به متریال استفاده شده برای ساخت و شکل و ظاهر آنها بستگی دارد. هر چه جا کفشی بزرگتر باشد یا برای ساخت آن از متریال بهتری استفاده شده باشد به همان نسبت قیمت آن نیز بالاتر می رود. در تمامی انواع جاکفشی از متریال درجه یک استفاده شده و همگی برش صنعتی بوده و بصورت شرکتی تولید شده sibchob.ir اند.

جاکفشی V306

جاکفشی یکی از وسایل کاربردی خانه محسوب می شود و در دکوراسیون داخلی منزل شما بسیار تاثیر گذار است. انتخاب یک جاکفشی مناسب جلوه زیبایی به ورود منزل شما می بخشد بنابراین در هنگام خرید تمام فاکتورها نظیر ابعاد،جنس،ظرفیت، رنگ و مدل را در نظر بگیرید. گروه نابی مد جاکفشی کلاسیک سه درب قهوه ای سوخته (ونگه) را بررسی می کند و تمام ویژگی های این مدل را در اختیار شما قرار می دهد. یکی از کاربردی ترین وسایل در خانه، جا کفشی است که در کنار درب ورودی خانه قرار می گیرد.

  • جاکفشی نشیمن دار از دیگر مدل های بسیار پرطرفدار و کاربردی می باشد که شرایط ایده آلی را برای نشستن و پوشیدن کفش فراهم می کند.
  • به‌عنوان مثال، اگر اکثر لوازم منزل چوبی هستند، خرید جاکفشی پلاستیکی انتخاب هوشمندانه‌ای نخواهد بود.
  • چند مورد از جدیدترین مدل جاکفشی ایستاده آینه دار را در ادامه می توانید مشاهده کنید.
  • جا کفشی و آینه گردان سی گل یک کار عالی و با کیفیت می باشد که به سبک مدرن طراحی شده است.
  • آین کار شامل آینه ی گردان می باشد و آینه ی آن به شکل قدی است و کاربرد فراوانی دارد.

انتخاب یک جاکفشی با کیفیت و جادار چالشی برای هر منزلی به شمار می آید. از طرفی شکل ظاهری این محصول نیز اهمیت زیادی را در دکوراسیون منزل شما ایفا می کند. جاکفشی لوتوس با طرح ساده و بی آلایشی که دارد می تواند یک گزینه ایده آل برای منزل شما باشد. همانطور که از نام این مدل پیداست برای تولید این جاکفشی معمولا از آینه قدی استفاده می‌شود. در این نوع جا کفشی یا آینه به صورت جداگانه است که بر روی جاکفشی قرار می‌گیرد یا داخل خود جاکفشی ساخته شده است. اگر آینه به صورت جداگانه طراحی شده باشد باید دارای یک قاب، درست همانند خود جاکفشی باشد.

قیمت جاکفشی در بازار به چه عواملی بستگی دارد؟