تبلیغات لوله بازکنی و ۴ شاه کلید برای موفقیت

اولین واکنشی که بعد از گرفتگی توالت و فاضلاب برای همه پیش می آید طرح سوالیست که چرا باید لوله توالت و لوله بازکنی شرق تهران فاضلاب گرفته شود؟ گرفتگی لوله های فاضلاب یک اتفاق عادی در دنیای آب و فاضلاب به شمار می آید و روزانه تعداد زیادی از لوله های فاضلاب در همین تهران می گیرد و شرکتهای فنر زنی لوله در یافت آباد برای رفع گرفتگی آنها اعزام می شوند. بعضی از افراد برای باز کردن لوله فاضلاب سینک ظرفشویی از محلول های شیمیایی استفاده می کنند. هر چند محلول های لوله بازکنی خطرات فراوانی دارند و برای سلامت انسان و لوله فاضلاب خطرناک هستند اما با این حال فواید آنها هم کم نیست و برای رفع گرفتگی های مختلف مفید هستند. وایتکس با استفاده از خاصیت اسیدی و شیمیایی که دارد می تواند لایه هایی که در اطراف لوله فاضلاب جمع شده است و مسیر لوله را مسدود کرده را حل کند و سبب باز شدن لوله شود.

با روی کار آمدن دستگاه چاه بازکنی امروزه کمتر از فنرهای دستی استفاده می شود چرا که کار کردن با این دستگاه آسان تر بوده و همچنین انواع گرفتگی لوله فاضلاب را با تنظیم فشار دستگاه می توان برطرف کرد. نیز می توان انواع گرفتگی های لوله های فاضلاب را برطرف کرد. اغلب افراد لوله بازکن از فنر چاه بازکنی برای باز کردن انواع گرفتگی لوله فاضلاب توالت فرنگی و ایرانی استفاده میکنند که البته توصیه میشود برای باز کردن گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده کنید چرا که تیز بودن نوک فنر ممکن است به جداره های آسیب بزند. اما بسیاری از افراد لوله بازکن توصیه میکنند که برای رفع گرفتگی توالت فرنگی از دستگاه تراکم هوا استفاده شود، چرا که فنر لوله بازکنی نوک تیزی دارد و به صورت مارپیچ است و همین امر سبب می شود که به توالت فرنگی آسیب وارد شود. توصیه میشود تا قبل از این که گرفتگی لوله فاضلاب سینک ظرفشویی شدید حتما نسبت به رفع برطرف کردن آن اقدام کنید. تمامی این موارد نشانه این هستند که احتمال گرفتگی لوله فاضلاب وجود دارد و بهتر است برای باز کردن مسیر لوله اقدام کنید و یا اینکه منتظر بمانید تا لوله با گرفتگی کامل رو به رو شود.

برای برطرف کردن این مشکلات دستگاه های لوله بازکن وجود دارد، اما تهیه و نگه داری آن کار مقرون به صرفه ای نیست،بنابر این بهرین کار تماس با سرویسکارهای لوله بازکنی اشرفی اصفهانی می باشد. البته می توان طول های متفاوتی از این فنرها را تهیه کرد. البته امروزه از محلول های لوله بازکن شیمیایی استفاده نمی شود و بیشتر از ابزار های چاه بازکنی مثل فنر، دستگاه لوله بازکنی و… فنرهای چاه بازکنی با توجه به نوع کاربری متفاوت می باشد و با توجه به نوع گرفتگی لوله فاضلاب از طریق فنر لوله بازکنی مناسب استفاده می شود. در هنگام تهیه اسید لوله بازکنی به جنس لوله ها دقت کنید چنانچه که جنس لوله های فاضلاب از خود نباشد حتما باید از اسید رقیق برای باز کردن گرفتگی آن استفاده کنید.

مثلا اگر برای چاه بازکنی از جنس لوله هایی که از نوع چدن بوده یا استحکام کافی در برابر خوردگی ندارند، نباید از اسید شیمیایی با غلظت بالا استفاده کرد و یا از دستگاه تراکم هوا با فشار بالا چرا که این عوامل سبب شکستگی و ترک برداشتن لوله ها می شود. برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی دوقلو باید ابتدا با یک دستمال ضخیم چاهک یکی از سینک ها را محکم گرفته و سپس با استفاده از تلمبه دستی سینک دیگر را تلمبه بزنید تا باز شود دقت داشته باشید که حتما باید تا چاهک سینکی که با دست محکم گرفته اید به هیچ عنوان امکان ورود و خروج آب و هوا از آن نباشد. مایع ظرفشویی به عنوان یک روان کننده عمل کرده و چربی ها و موادی که مسیر لوله را بسته می شوید و مسیر عبور آب را باز می کند. در مرحله بعد انتهای آن را به داخل لوله فاضلاب بفرستید و آن را در جهت های متفاوت بچرخانید تا به محل گرفتگی برسید. چنته یا همان پودر لوله باز کن در گذشته برای باز کردن انواع گرفتگی لولههای فاضلاب مورد استفاده قرار می گرفت، برای استفاده از پودر لوله بازکن چنته باید با نهایت دقت و ایمنی رفتار کنید چرا که این پودر نیز همانند سایر محلول های لوله بازکن برای پوست و سلامت انسان خطر آفرین می باشد.

علاوه بر اینها، برخورد چاه بازکن اسیدی با پوست باعث سوختگی بسیار شدید میشود. استفاده از فنر چاه بازکنی مزایا و معایبی دارد که در ادامه به توضیح آن می پردازیم. این سوال را مقنی کارشناس ما دقیقا به شما خواهد گفت. امیدواریم بتوانیم در زمینه جاری ( لوله بازکنی تهران فوری) رضایت شما را از لحاظ سرعت حضور در محل ، کیفیت ارائه خدمات ، قیمت و پشتیبانی جلب نمائیم. لوله بازکنی سیار به چه نوع خدماتی گفته میشود؟ سینک ظرفشویی مکانی است که هر روز مقدار زیادی غذا و چربی د آن میشود که معمولاً بعد از شستن ظرف ها این اتفاق میافتد، و این امر به مرور زمان سبب گرفتگی لوله فاضلاب ظرفشویی میشود.

شما با فشار دادن تلمبه به راحتی می توانید لوله گرفته شده را باز کنید چراکه فشار ایجاد شده سبب میشود تا چربی ها و مواد اضافی که در داخل لوله گیر کرده اند از سر راه کنار بروند و مسیر عبور آب باز شود. حال سیم را به داخل فشار دهید تا گرفتگی لوله را برطرف کند. او افزود: این ماهگرفتگی ساعت ۴ صبح به وقت منطقه زمانی شرقی (۱۱:۳۰ تهران) به اوج خود میرسد در این لحظه زمین ۹۷ درصد از ماه را پنهان خواهد کرد و ماه ظاهری سرخ رنگ پیدا میکند. دریافت بهترین خدمات لوله بازکنی در منطقه امیر آباد اهمیت بسیار زیادی دارد. شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره های ارتباطی ما تماس بگیرید و از خدمات لوله بازکنی شبانه روزی جمهوری قم بهره مند شوید. در صورت وقوع این مشکل می توانید به صورت شبانه روزی با شماره پشتیبانی تماس بگیرید، همکاران ما در اسرع وقت بهترین سرویسکار را به محل اعزام می کنند تا مشکل شما را از ریشه رفع نمایند. برای بهره مندی از خدمات درجه یک پرسنل ما می توانید با شماره تلفن های مربوطه تماس حاصل نمایید.

سپس با استفاده از یک انبر، انتهای آن را به شکل قلاب در آورید. به همین جهت این فناوری برای تصفیه پسابهای صنعتی از شهری قابلیت کاربرد بیشتری دارد. استفاده از فنر لوله باز کن این با اینکه رواج بیشتری دارد و کار کردن با آن ساده به نظر میرسد اما در هنگام کار با فنر باستانی باید بسیار احتیاج کنید چرا که فنر چاه بازکنی دارای نوک تیز و مارپیچی می باشد که اگر مراقب انگشتانتان نباشید، حادثه آفرینی است. کار گذاشتن دریچه چدنی و خالی کردن چاه بعد از هر بار پر شدن برای چاه هایی مناسب است که درون آن کول گذاری شده و خطر ریزش در آن کم است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از indianexpress، ماه گرفتگی جزئی که در ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) رخ میدهد، آخرین ماه گرفتگی سال میلادی خواهد بود، این نوع از ماه گرفتگی هر شش قرن یکبار اتفاق میافتد و آخرین باری که این نوع خسوف رخ داد در ۱۸ فوریه سال ۱۴۴۰ بود و تکرار بعدی این خسوف در ۸ فوریه ۲۶۶۹ رخ خواهد داد.

این نوع گرفتگی مقاوم است و با شستشوی شیمیایی بهطور جزئی از بین میرود. اما اگر جنس لوله ها از پولیکا باشد، هرگز نباید از اسید لوله بازکنی برای رفع گرفتگی آنها استفاده کنید، چرا که اسید خاصیت خورندگی بالایی دارد و جنس پولیکا در برابر خورده شدن مقاوم نیست. نوک فنر لوله بازکن دستی معمولا از جنس فولاد مقاوم می باشد و تقریبا ۱۰۰ سانتی متر است. یک لوله بازکن متخصص با توجه به محل و نوع گرفتگی با به کار گیری از هر یک از موارد فوق اقدام به باز کردن لوله و چاه مسدود شده می کند.

2. اگر چربی های زیادی در اداره و اطراف لوله قرار گرفته شده باشد از محلول اسیدکلریدریک ۱۰ درصد استفاده کنید تا با زدودن و از بین بردن این چربیها سبب باز شدن گرفتگی چاه حمام شود. محلول های لوله بازکن های شیمیایی که در بازار وجود دارند بر دو نوع اند نوع اول مخصوص رفع گرفتگی چربی ها و لایه هایی است که بر اثر وجود ذرات غذا در لوله جمع شده است. توصیه می شود حتما با توجه به نوع محلول و جنس سینک ظرفشویی خود و لوله ها اقدام به خرید محلول لوله بازکن شیمیایی کنید اگر لوله ی سینک ظرفشویی از مرغوبیت بالایی برخوردار نیست توصیه می شود از محلول های شیمیایی استفاده نکنید چرا که باعث خوردگی لوله می شود. توصیه میشود با انجام این کار گرفتگی لوله را برطرف کنید در غیر اینصورت از سایر روشهای لوله بازکنی برای باز کردن انواع گرفتگی استفاده کنید در صورتی که هیچ کدام از این روش ها جواب ندهد مجبورید تا اتصالات لوله را باز کنید و در مواقعی دوباره لوله کشی انجام شود. نمی توان از این محلول ها استفاده کرد و باید از روش های دیگر مثل استفاده از دستگاه لوله بازکنی و تراکم هوا استفاده کرد.

برای استفاده از تلمبه دهانه آن را در جاییکه آب فرو می رود قرار دهید و کاملا چفت کنید، بطوریکه هیچ روزنه ای برای خروج هوا وجود نداشته باشد. زمانیکه تلمبه خوب چفت شد، حال می توانید تلمبه را فشار دهید و چند بار بالا و پایین بکشید تا فشار حاصل از حرکت تلمبه بتواند مسیر عبور آب را باز کند. در واقع میتوان گفت که عملکرد اساسی فنر لوله بازکنی به حرکت در آوردن مواد اضافی و هدایت کردن آنها به درون چاه می باشد. به طوری که میتوان آن را به آسانی پاک نمود. قسمت پلاستیکی لوله بازکن را طوری روی چاهک قرار دهید که به هیچ عنوان آب نتواند زیر کلاهک نفوذ کند، و مقداری آب نیز در سینک ظرفشویی بریزید.

مایع سفید کننده یا همان وایتکس می تواند در باز کردن گرفتگی لوله به شما کمک کند بدین صورت که مقداری وایتکس را در داخل لوله بریزید و به مدت ۱۰ دقیقه صبر کنید و به اندازه کافی آب در داخل لوله بریزید. به جز مواردی که گرفتگی لوله های فاضلاب بر اثر موادی مثل سیمان، قیر و … گاهی ممکن است لوله های فاضلاب مشکل تخلیه داشته باشند و این یعنی این لوله ها در معرض گرفتگی هستند و به زودی با انسداد کامل مواجه می شوند. از محلول چاه بازکنی برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی استفاده می شود که در سریعترین زمان میتواند گرفتگی سینک ظرفشویی را برطرف کند اما این محلول زمانی کارآمد می باشد که گرفتگی سینک فقط به خاطر اشباع شدن چربی ها در لوله باشد ولی قادر به بازکردن گرفتگی های سخت نمی باشد. ابتدا آب را از درون چاه توالت فرنگی تخلیه کرده و سپس شروع به پمپ زدن کنید، فشار حاصل از پمپ زدن باعث می شود که موادی که در لوله فاضلاب گیر کرده اند به جلو رانده شود و مسیر عبور آب باز شده گرفتگی آن را برطرف می کند.

بعد از ترکیب کردن آب و جوهر نمک بلافاصله آن را در داخل لوله فاضلاب بریزید و به مدت ۲۰ الی ۳۰ دقیقه منتظر بمانید حال می توانید لوله را با استفاده از آب داغ شستشو دهید. اما اگر محلول لوله بازکن جامد بود باید آن را در دهانه ورودی چاه یا لوله بریزید و آب را به صورت قطره ای بر روی آن باز کنید تا ماده در آب به تدریج حل شود و وارد لوله فاضلاب گردد. در هنگامی که از اسید چاه بازکنی برای رفع گرفتگی این نوع لوله ها استفاده می کنید سبب سوراخ شدن و نازک شدن آنها میشود که در نتیجه موجب نشتی در لوله های فاضلاب می گردد. چربی ها که از ظروف باقی می ماند و مواد غذایی به شیارها و دیوارهای لوله خرطومی می چسبد و همین امر سبب گرفتگی لوله می شود. باز کردن لوله فاضلاب توسط فنر لوله زنی به صورت زیر انجام می شود که البته باید توسط لوله کش ساختمان و فردی که تبحر لازم دارد این کار انجام شود در غیر این صورت علاوه بر باز نشدن لوله فاضلاب امکان بریدگی یا زخمی شدن دست شما وجود دارد. هیچگاه در یک محیط بسته که امکان گردش و تهویه هوا وجود ندارد از محلولهای شیمیایی استفاده نکنید.