آموزش صفر تا صد صرافی کوکوین

آموزش صفر تا صد صرافی کوکوین

قسمت Referral Code نیز در این قسمت، به کد معرف آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین با موبایل شما مربوط است. اگر کد معرفی از طرف دوستان و یا شخص خاصی دارید، می توانید آن را در این قسمت وارد نمایید، در غیر این صورت، نیازی نیست این قسمت پر شود. حجم معاملات در صرافی کوکوین حدود 2.9 میلیارد دلار و در صرافی کوینکس حدود 120 میلیون دلار است.

در بین صرافی‌های خارجی، صرافی‌های زیادی به عنوان جایگزین صرافی بایننس قابل استفاده هستند. بسیاری اعتقاد دارند که بهترین صرافی بعد از بایننس، صرافی کوکوین است. چرا که امکان خرید و فروش رمزارزها بدون احراز هویت را به کاربران خود می‌دهد. نهایتا با تکمیل کردن همه قسمت های نام برده و انتخاب گزینه Confirm، برداشت رمزارز مورد نظر از صرافی کوکوین امکانپذیر خواهد شد.

به دلیل نوسانات بازار، امکان تکمیل سفارش وجود ندارد یا قیمت پر شده غیرمنتظره است

آدرس کیف پولی که به شما نمایش داده شده است را کپی کنید و آن را هنگام انتقال از کیف پول اختصاصی خود، یا خرید از صرافی های ایرانی، وارد کنید. صرافی‌های بسیار متنوعی در ایران و در سطح بین‌المللی در حال فعالیت هستند، تعدادی از آنها امنیت و رابط کاربری بسیار مناسبی را ارائه می‌دهند. از میان صرافی‌های قابل اعتماد، بهتر است علاوه بر بررسی امکانات و ویژگی‌های صرافی، شرایط و نیازهای کاربر را هم در نظر گرفت. صرافی Kucoin و Binance دو مورد از برترین صرافی‌های رمزنگاری شده در سطح جهان هستند.

سایت صرافی کوکوین kucoin.com

در حساب کاربری خود روی آواتار پروفایلتان کلیک کنید و از منوی بازشده، گزینه Account Security را انتخاب کنید. با کلیک روی گزینه Active عملیات اتصال اپلیکیشن Google Authenticator و صرافی کوکوین پایان می‌یابد. در ادامه باید QR کد صرافی کوکوین را با موبایل خود اسکن کنید. در مقایسه با صرافی‌های معتبر دیگر، کارمزد معاملاتی کمتری دریافت می‌کند. حجم نقدینگی در گردش صرافی کوکوین زیاد است و این مزیت فوق‌العاده‌ای برای کاربران به‌منظور نقدشوندگی بیشتر سرمایه‌شان به شمار می‌رود.

وارد کردن کد 2FAالبته اگر از همان ابتدا از روش اسکن With QR code استفاده کنید بسیار راحتتر و با استفاده از اپلیکیشن گوگل می توانید وارد حساب کاربری خود شوید. در قسمت انتقال وجه نوبیتکس میزان کارمزد نیز مشخص و برابر با 0.8 تتر می باشد. بعد از این عمل بعد از حدود نیم تا یک ساعت حساب کوکوین شما شارژ خواهد شد. برای استفاده از کد های تخفیف معرف در صرافی کوکوین میتوانید از دو روش استفاده کنید. روش اول استفاده از لینک تخفیف دار ورود به صرافی میباشد. با ورود به صرافی از طریق لینک زیر و انجام مراحل ثبت نام، کد تخفیف به صورت خودکار برای شما لحاظ میشود.